O nas

Szkoła pływania LELEWSKI to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku szkolnym oraz osób dorosłych. Nasze doświadczenie sięga początków lat 90.

Prowadzimy na wysokim poziomie kursy dla dzieci w wieku szkolnym, gimnazjalnym oraz dla osób dorosłych. Profesjonalnie nauczamy i doskonalimy technikę pływania u dzieci i młodzieży posiadającej zróżnicowane umiejętności pływackie. Propagujemy pływanie rekreacyjne i familijne, nasi wychowankowie uczestniczą również we współzawodnictwie sportowym.

Trener

lelek

Jacek Lelewski - od wielu lat trener pływania, i trener zawodników WOPR. Pod jego skrzydłami wyrosło kilku wspaniałych, młodych pływaków, a dziś szkoli najlepszą drużynę WOPR w Polsce.

Wychowankowie Jacka Lelewskiego, do dzisiaj aktywnie trenują pływanie oraz ratownictwo wodne. Potrafią czerpać przyjemność z przebywania w wodzie oraz benefity zdrowotne płynące z wykonywania wysiłku fizycznego. Na swoim koncie Jacek Lelewski między innymi posiada takie sukcesy jak:
* Medalistów Mistrzostw Świata w Ratownictwie Wodnym
* Medalistów Mistrzostw Europy w Ratownictwie Wodnym
* Medalistów Mistrzostw Polski w Pływaniu w różnych kategoriach wiekowych.